Фактури і відтінки

Для виготовлення натяжних стель ми використовуємо ПВХ плівки провірених і надійних виробників. Поверхня плівки натяжної стелі доступна в 6 варіантах: глянцева, матова, сатин, перламутр, металік, галактик. Колірна гамма полотен складається з більш ніж 100 відтінків. Висока еластичність матеріалу дозволяє створити різноманітні конструкції.

Фактури та відтінки

Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві натяжні стелі створюють дзеркальний ефект. Вони роблять приміщення візуально більше, м’якше (при використанні більш світлих тонів) і створюють ефект другого поверху( при використанні темних відтінків). Чим темніший колір плівки, тим більша його сила відображення. Крім цього, такі стелі підкреслюють окремі деталі в інтер’єрі.

Сатинові натяжні стелі

Сатинові- це прекрасний варіант для будь-якого стилю оформлення приміщень. Вони відрізняються ідеальною гладкою поверхнею з легким атласним блиском. Такі стелі надають інтер’єру особливе благородство і чарівність. Гра світла впливає на зовнішній вигляд стелі. При штучному і природному світлі колір стелі виглядає по-різному.

Перламутрові натяжні стелі

Перламутрові натяжні стелі мають ефект плавної зміни відтінків. Поверхня нагадує шовк. У порівнянні з глянцевими, вони не мають такої відбиває здатності, але при цьому відблиски виглядають набагато красивіше. Поверхня такої натяжної стелі дуже нагадує перлину.

Металік

Металік- щільна стеля з глибоким кольором. Він немає такої дзеркальності, як у глянцю. Підсвічування впливає на зовнішній вигляд стелі. Без підсвічування від виглядає як лаковий, але з поганим відображенням. Підсвічування надає стелі якусь зернистість. Натяжні стелі з ефектом «Металік» ідеально підійдуть для приміщеннях в стилі «модерн» або «хай-тек».

Матові натяжні стелі

Матові натяжні стелі є класичним вибором, так як не відволікають увагу від основного інтер’єру, а лише підкреслюють його гідності. На матових натяжних стелях не буває відблисків, завдяки чому вони найбільш точно передають колір.

Галактик

Галактик- полотно темно-синього кольору з вкрапленнями хрому. Відмінно підходить для монтажу системи «Зоряне Небо», частинки хрому при правильному підсвічуванні виглядають як сотні зірок у нічному небі. Використання даної фактури забезпечить ексклюзивність і неповторність вашої стелі.

Наша компанія інтенсивно працює над збільшенням асортименту фактур і відтінків, щоб надати Вам ще більшого вибору в оформленні Вашого інтер’єру.
Created by  Soft Studio

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/softs110/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/softs110/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778